ROD Tulipan
Powitanie
Witaj na Swojej nowej stronie.
Kochajmy Zwierzęta

ROD "TULIPAN” w Zabrzu Helence ogrodem otwartym dla społeczności lokalnej. Życie ogrodu splata się z życiem dzielnicy. Współdziałamy w organizacji różnych imprez i wydarzeń. Dewizą ogrodu "RAZEM ZA MNIEJ MOŻNA ZROBIĆ WIĘCEJ"

22.06.2019 roku tradycyjnie już wspólnie przeprowadzona impreza Kochajmy Zwierzęta, dopisała pogoda i zbiórki na rzecz schroniska dla zwierząt. Przedstawienia i konkursy dla dzieci, zabawa i konkursy dla dorosłych.


Boże Ciało 2019

ROD "TULIPAN" w Zabrzu ogrodem otwartym,życie ogrodu związane z życiem dzielnicy Helenka; w czwartek 20.06.2019 r. odprawiona Msza Św. Bożego Ciała na terenie naszego ogrodu.

Galeria


90 lecie dzielnicy Helenka

W sobotę 25,05,2019 ,jak co roku na terenie ROD TULIPAN w Zabrzu obchodziliśmy święto dzielnicy Helenka, w tym roku święto szczególne" 90 lat powstania dzielnicy" Wspaniała uroczystość w pięknym leśnym otoczeniu ogrodu. Dopisała pogoda. Zabawa do późnej nocy. Dla dorosłych grały zespoły "ANDREO&KARINA"i kabaret OTTO Dla dzieci wspólnie z przyjaciółmi ogrodu(Przedszkola, szkoły, parafia, Rada dzielnicy, Urząd Miejski w Zabrzu) było wiele atrakcji.(patrz foto piaskownica)

W kolejnej atrakcyjnej imprezie pierwsze skrzypce grała Rada Dzielnicy Helenka. Patronat nad imprezą objęła Prezydent miasta Zabrze Pani Małgorzata Mańka Szulik która zaszczyciła nas swoją obecnością.

Galeria